top of page

APMEKLĒJOT NODARBĪBAS

Esam izveidojuši dažas rekomendācijas vecākiem, kuri ar bērniem apmeklē mūsu nodarbības, lai kopā veidotu vidi, kas veicina produktīvu kontaktu starp bērnu un pedagogu, kā arī būtu ērta un droša ikvienam.

1

Mums vienmēr ir paties prieks redzēt jūs mūsu studijā! Lai varētu sagatavoties jūsu vizītei, lūgums par plānoto vizīti informēt ne vēlāk kā iepriekšējās dienas plkst.18:00

4

Diemžēl mums nav atsevišķas telpas, kur vecāki varētu ērti iekārtoties, tāpēc jūsu ērtībai rekomendējam nodarbību laikā pastaigāties svaigā gaisā.

Tai pašā laikā mēs saprotam, ka laikapstākļi ne vienmēr ir piemēroti pastaigai, tāpēc vienmēr centīsimies jums nodrošināt iespējamo komfortu studijā. 

7

Mēs labi zinām, ka katrā pieaugušajā mīt bērns un dažkārt gribas tuvāk aplūkot studijas materiālus. Mēs esam priecīgi redzēt šādu jūsu interesi, taču lūdzam nolikt materiālus atpakaļ vietās, kur tie tika ņemti. Montessori sistēmā ir pārdomāts katra materiāla izvietojums, tāpēc ir ļoti svarīgi saglabāt noteikto kārtību. 

2

Mēs labi apzināmies, ka reizēm plāni mēdz mainīties. Bērns var saslimt vai ir citi iemesli, kas neļauj apmeklēt studiju kā plānots. Ja tā notiek, lūdzam pēc iespējas ātrāk informēt mūs, lai pasargātu pedagogu no gaidīšanas vienatnē. 

5

Mēs visi zinām, cik trausla var būt bērna uzmanība un kontakts ar pedagogu. Šī iemesla dēļ, ja atrodaties studijā, lūdzam netraucēt mācību procesam, sniedzot palīdzību bērnam vai pedagogam. Klūsuma ievērošana palīdzēs jūsu un citu bērnu produktām nodarbībām.

8

Mēģinājām, bet, diemžēl, mums neizdevās dzīvot bez naudas. Tāpēc esam spiesti prasīt samaksu par laiku, ko mūsu skolotāji pavadīja apmācībās un praksē pirms sākt strādāt ar Jūsu bērnu. Jūsu ērtībai varat izvēlēties samaksu skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu. No savas puses iesakām iegādāties abonementu, kas vienkāršos apmaksas procesu un nodrošinās Jums atlaidi. 

3

Mums patīk, ka jūs ierodaties uz nodarbībām laikā. Tāpat nodarbības beigās, lūgums nepalīkt studijā ilgāk nekā būtu nepieciešams ģērbšanai un īsai komunikācijai ar pedagogu par bērna panākumiem. Gadījumā ja studijā nav citu nodarbību un jūsu bērns vēl “nav izgājis no procesa”, pedagogs var atļaut bērnam vecāku uzraudzībā paspēlēties istabā ar slidkalniņu līdz 15 minūtēm. 

6

Labākām komfortam, apmeklējot studiju, rekomendējam bērnu ģerbt ikdienas apģērbā ar iespēju noņemt zeķes, jo Todler un Nido klasē nodarbības notiek basām kājām. 

9

Komunikācija ļauj mums rīkoties saskaņoti. Tāpēc mēs vienmēr priecājamies par jūsu jautājumiem un cenšamies sniegt ātru atbildi. Ja ir radusies pretenzija, ļoti atvainojamies, ja bijām tam cēlonis, un tieši tāpēc mums ir svarīgi par to uzzināt. Lai sazinātos ar mums, lūdzu izmantojiet tālruni, WhatsApp vai saziņas formu mājas lapā. Savukārt, ja jums ir vēlme pateikt mums Paldies, priecāsimies redzēt jūsu atsauksmi mūsu Facebook lapā, kā arī Google profilā. 

bottom of page