top of page

KONSULTĀCIJAS
VECĀKIEM

Studijas "Kolibri" uzmanības centrā ir harmoniska bērnu attīstība. Tomēr nodarbības mūsu studijā ir tikai neliela daļa no liela un daudzpusīga procesa, ko sauc par bērna audzināšanu un attīstību. Mēs apzināmies, cik svarīga ir mājas vide un mijiedarbība ar bērna mīļajiem, spēlējot galveno lomu bērnu pielāgošanās un mācīšanās. Tāpēc vecāki, kas nāk pie mums, tik bieži uzdod jautājumus par to, kā mājās radīt vidi, kas atbalstīs un veicinās bērna attīstību. Un tas ir ārkārtīgi svarīgi, ja runa ir par bērniem ar īpašām izglītības vajadzībām. Tādējādi vecāku konsultācijas dažādos jautājumos ir neatņemama mūsu darba sastāvdaļa.

Mūsu konsultācijas vecākiem balstās uz daudzu gadu pieredzi darbā ar dažādu vecuma grupu bērniem un attīstības iezīmēm, kā arī Montessori sistēmas principiem un metodiku. Mēs pievēršam īpašu uzmanību individuālai pieejai un sniedzam vecākiem zināšanas un prasmes, kas palīdzēs radīt atbalstošu un attīstošu vidi mājās, kā arī pašiem organizēt daudzpusīgas izglītojošas aktivitātes bērniem. Mūsu konsultācijas nav atsevišķa darbība, tomēr tās ir ļoti pieprasītas vecāku vidū, kuri vēlas nodrošināt savam bērnam vislabākos attīstības apstākļus.

Mūsu mērķis ir dalīties ar vecākiem ne tikai ar teorētiskām zināšanām, bet arī ar praktiskiem padomiem, kurus var viegli ieviest ikdienas dzīvē, padarot mācību procesu interesantu un jautru gan bērniem, gan pieaugušajiem. Starp jautājumiem un tēmām, par kurām mēs sniedzam konsultācijas, mēs varam atšķirt šādus galvenos virzienus:

  • Montessori tehnika un attīstības vides radīšana mājās.

  • izglītojošas aktivitātes bērniem bez lieliem naudas un laika izdevumiem.

  • logopēdija bērniem, bērna runas attīstība un komunikācijas prasmes.

  • sagatavošanās skolai, ieskaitot efektīvas lasīšanas, rakstīšanas un matemātikas mācīšanas metodes.

  • lielas un smalkas motorikas attīstība mazākajiem bērniem.

  • bērnu socializācijas pamati, viņu uzvedība ģimenē un sabiedrībā.

bottom of page