top of page

GRUPU
NODARBĪBAS
"PĒC SKOLAS"

После школы в центре детского развития Kolibri

Mūsu dzīve ar katru gadu uzņem ātrumu. Mūsdienu vecākiem ir jāpaspēj daudz izdarīt, atrisināt lielu skaitu uzdevumus. Kad bērns sāk iet skolā, rodas jauna problēma, kur likt bērnu, ja mācības skolā beidzas vecāku darba dienas vidū. Bet šo jautājumu papildina vēl divi. Kā izdarīt tā, lai laiku pēc skolas bērns pavadītu lietderīgi? Un kā izdarīt tā, lai vakarā nesēdētu ar bērnu pie mājasdarbu izpildes, bet gan pavadītu laiku kopā?

Kā atbildi uz visiem šiem jautājumiem mēs piedāvājam pirmo un otro klašu skolēniem pavadīt mūsu studijā vienu, divas vai trīs stundas pēc skolas, kur bērns turpinās dienu mājīgā interjerā, profesionālā Montessori pedagoga sabiedrībā līdz brīdim, kad vecāki varēs ierasties viņam pakaļ. Laipnības un labestības atmosfērā, komunicējot, pēc savas vēlēšanās, latviešu vai krievu valodā un tajā pašā laikā uzturoties vidē, kur tiek lietotas abas minētās valodas, bērni spēlēsies un komunicēs bez viedierīču izmantošanas.

Laiks pēc skolas mūsu studijā — tā nav uzturēšanās aktīvajā apmācošajā vidē, bet drīzāk bērnam sniegtā iespēja nomierināties un atslābināties, sekojot savām dabiskām vēlmēm un pamudinājumiem. Vienlaicīgi, ja pastāv šāda nepieciešamība, mūsu pedagogs palīdzēs bērnam sagatavot mājasdarbus un izskaidros nesaprotamo tēmu. Savukārt, pēc vecāku vēlēšanās, pastāv iespēja lielāku uzmanību veltīt kādai noteiktai tēmai. Piemēram, mājturība, lasīšana vai saskarsme. Atbilstoši Montessori principiem pie mums studijā bērni varēs pašrocīgi izgatavot kādu darinājumu, iemācīties aprūpēt sevi un uzkopt sev apkārt esošo vidi.

NODARBĪBU GRAFIKS

PIRMDIENA

13:00 - 16:00
 

OTRDIENA

           ---


 

TREŠDIENA

14:00 - 16:00
 

CETURTDIENA

          ---

PIEKTDIENA

13:00 - 16:00

SESTDIENA

        - - -

bottom of page